Złap stabilność i dobry balans
06lis

Złap stabilność i dobry balans

Równowaga jest bardzo ważną umiejętnością dla wszystkich poziomów umiejętności narciarskich, od nowicjusza do eksperta. Dzięki prostym i skoncentrowanym treningom przed nartami możemy poprawić nasze umiejętności równoważące, aby mieć lepsze osiągi na nartach.

Oddychanie w narciarstwie
05lis

Oddychanie w narciarstwie

Jak oddychasz podczas jazdy na nartach? Wstrzymujesz oddech, hiperwentylujesz, używasz klatki piersiowej, przepony czy pleców? Używasz nosa czy ust? Kiedy teren przechodzi od łatwego do trudnego, czy twój oddech również się zmienia?

3 kroki do mentalnej sprawności
28paź

3 kroki do mentalnej sprawności

Pozytywne emocje wzmacniają sukcesy, gdyż poszerzają myślenie dotyczące sposobów rozwiązania przejściowego problemu. Negatywne emocje z kolei zawężają skupienie, co uniemożliwia poszukiwanie i kreatywne myślenie nad sposobem rozstrzygnięcia trudności.

Technologia a problemy nastolatków
21paź

Technologia a problemy nastolatków

Używanie technologii w wieku nastoletnim i w wieku przednastoletnim jest bardzo problematyczne, ponieważ może zahamować rozwój mózgu. Wielu nastolatków używa technologii zbyt długo, ze szkodą dla zdrowia, edukacji i przyszłości.

Przygotowanie do wyjazdu
18paź

Przygotowanie do wyjazdu

Nie ma nic gorszego niż pakowanie się na narty na ostatnią chwilę i utonięcie w stosie rękawiczek, skarpet termicznych w nocy przed wyjazdem. Poświęć trochę czasu i przejdź przez przydatny przewodnik niezbędnych rzeczy do uprawiania sportów śnieżnych, aby upewnić się, że masz wszystko, czego potrzebujesz w torbie.

CEZARY WERESZCZYŃSKI

Bądźmy

w kontakcie

Email

trener@szkolenienarciarskie.pl

Zadzwoń

723 897 862

Adres

Wrocław, Kraków

FORMULARZ

Contact Form Demo (#3)

© kolorowagrafika.pl