NA SPORTOWO

NARTY & SNOWBOARD & PŁYWANIE

cezary wereszczyński

Uprawiam sport od podstawówki.

Uprawiam sport od podstawówki. Trenowałem pływanie, które zawsze było bardzo ważną częścią mojego życia. Sport miał i ma niezwykle pozytywny wpływ na moje życie i rozwój jako osoby. Przede wszystkim uczy mnie wytrwałej pracy, mądrej sportowej złości w dążeniu do celu. Dzisiaj jestem trenerem personalnym, trenerem pływania, instruktorem narciarstwa alpejskiego, instruktorem snowboardu, ratownikiem, masażystą.

Jednym z głównych powodów, dla których zajmuję się sportem, jest budowanie przyjemnych emocji w warunkach, które kocham.

Od 25 lat organizuję w rodzinnej firmie wyjazdy dla dzieci i dorosłych w różne rejony Polski i Europy. Moja praca to duża odpowiedzialność ale też świetna zabawa.

Organizowałem kilkadziesiąt obozów sportowych w Polsce, we Włoszech, Hiszpanii. Te wspaniałe chwile dały mi duże doświadczenie, szczególnie w sferze psychologiczno sportowej, relacji między uczestnikami i zawodnikami. Jedni potrzebują skupienia, inni odwrócenia uwagi. Dla mnie jako trenera najważniejsze jest podejście indywidualne do każdego trenującego.

Uwielbiam pracę z dziećmi i młodzieżą. Gdy widzę uśmiech po wysiłku na twarzach uczniów, wiem że jesteśmy zgrani, że trening był efektywny. Uczę zawodników polubić zmęczenie, ból mięśni, wtedy trening jest lżejszy.

 

strefa trenera

blog

Blog powstaje podczas wyjazdów narciarskich, obozów letnich, także w kawiarni, w samochodzie…

Co spakować do plecaka na obóz?

Nie ma nic gorszego niż pakowanie się na narty na ostatnią chwilę i utonięcie w stosie rękawiczek, skarpet termicznych w nocy przed wyjazdem. Poświęć trochę czasu i przejdź przez przydatny przewodnik niezbędnych rzeczy na stok.

czytam >

Jak oddychasz podczas jazdy na nartach?

Jak oddychasz podczas jazdy na nartach? Wstrzymujesz oddech, hiperwentylujesz, używasz klatki piersiowej, przepony czy pleców? Używasz nosa czy ust? Kiedy teren przechodzi od łatwego do trudnego, czy twój oddech również się zmienia?

czytam >

Technologia a problemy nastolatkow

Używanie technologii w wieku przed i nastoletnim jest bardzo problematyczne, ponieważ może zahamować rozwój mózgu. Wielu nastolatków używa technologii zbyt długo, ze szkodą dla zdrowia, edukacji i przyszłości.

czytam >

3 kroki do mentalnej sprawności

Wielu z nas gości w głowie sabotażystów umyślnie działających na niekorzyść. To „krytycy” i „doradcy”, którzy zamiast wzmacniać działania, wybory i umiejętności wychodzenia z trudnych sytuacji, dokładają jeszcze więcej trudności.

czytam >

strefa trenera

współpraca

CEZARY WERESZCZYŃSKI

Bądźmy

w kontakcie

Email

trener@szkolenienarciarskie.pl

Zadzwoń

723 897 862

Adres

Wrocław, Kraków

FORMULARZ

Contact Form Demo (#3)