Twoje nastawienie w trakcie podróży, podczas pobytu i powrotu

chillos
instruktor narciarstwa alpejskiego

...Każdy z nas może coś zmienić każdego dnia. Uśmiechajmy się więc do siebie i dzielmy pozytywną energią – nie tylko dzisiaj, lecz w każdym innym dniu roku! "

Uśmiech jest zaraźliwy.

Ludzie z pozytywnym nastawieniem mają w sobie coś, co zachęca innych do grawitacji w ich kierunku. Są optymistami, podnoszącymi na duchu i nie poddają się beznadziejności nawet w trudnych chwilach.

Prawda jest taka, że każdy może przyjąć bardziej pozytywne nastawienie. To poprawia nastrój, relacje oraz satysfakcję z podróży, wakacji, zabawy, rozmowy. Badania wykazały, że pozytywne nastawienie ma również realny wpływ na nasze zdrowie fizyczne.

Wszystko to łączy się, aby wysunąć silny argument za mocą pozytywnego nastawienia do twojego wyjazdu.

 

PMA

Pozytywne nastawienie mentalne (PMA) oznacza z optymizmem podchodząc do każdej sytuacji i wyzwanie w życiu.

Optymizm

Zgodnie z pozytywną filozofią postaw mentalnych, pozytywny sposób myślenia jest synonimem nadziei, optymizmu, odwagi i życzliwości. Oznacza to również nie poddawanie się negatywności i beznadziejności nawet w trudnych sytuacjach.

Wybór

Pozytywny sposób myślenia jest wyborem. Obiecuje, że kiedy zdecydujesz się spojrzeć na jasną stronę życia i jak najlepiej z każdej sytuacji stworzyć lepszą rzeczywistość dla siebie.

Cele

Twój umysł jest potężnym narzędziem. Pozytywny sposób myślenia pomaga odblokować Twój pełny potencjał i osiągnąć swoje cele. Ktoś z pozytywnym nastawieniem psychicznym wyznacza ambitne cele, jest przekonany, że je dotarcie i postrzega wyzwania jako możliwości.

Zdrowie

Umysł jest tak potężny, że twój sposób myślenia może wpływać na twoje zdrowie, twoją wydajność na wyzwaniach poznawczych i fizycznych, twoją zdolność do relacji z innymi i sposób, w jaki cię postrzegają, a ostatecznie twoje wyniki życiowe.

Zachęcam WAS, abyście po prostu BYLI w tej chwili i doświadczali przygody w pełni. Spróbujcie więcej uśmiechu, wolności, rozluźnijcie napięcia i uspokójcie myśli.

chillos
instruktor narciarstwa alpejskiego

CEZARY WERESZCZYŃSKI

Bądźmy

w kontakcie

trener@szkolenienarciarskie.pl

723 897 862

Wrocław, Kraków

FORMULARZ

Contact Form Demo (#3)