Narciarstwo
Nastolatków
z Problemami

Odłącz się na chwilę od trudności,
zatrzymaj natłok przytłaczających myśli
i ruszaj po przygodę.
trening DLA uczestników

Emocje mają głos.

Nauka nie uciekania od emocji

Emocje mają głos. Rozmawiają z nami i mówią nam, jak się czujemy.
Emocje pomagają nam zobaczyć, czego potrzebujemy w danej chwili.
Co się stanie, jeśli uciekniemy od emocji, jeśli je zignorujemy?
Możemy wyłączyć ich głos, ale nie ich potrzeby.

Odłączenie

Jeśli jesteś nastolatkiem i borykasz się z prawdziwymi problemami, odczuwasz stres, jesteś spięty, nerwowy, niespokojny, zapraszam na wyprawę. Jeśli jesteś lub byłeś ofiarą przemocy lub innych traum, lęków z przeszłości, nie uciekaj, nie izoluj się. Chowanie i wyciszanie emocji w internecie, nałogach, sterydach czy poprzez złość, agresję pogłębia problem.

Odłącz się na chwilę od trudności, zatrzymaj ten natłok przytłaczających myśli i ruszaj po przygodę.

Emocje są częścią nas,
ale nie są „nami.
Sport stał się moim sposobem na problemy, lęki, stres, nałogi…

Wyprawa 2024

Cześć.
Pakuj sprzęt i walizkę. Zabieram Cię na lodowiec Stubai. Podczas podróży pogadamy o FLOW, zjemy dobry obiad i jeszcze tego samego dnia wjedziemy na 2500m.
Nie myśl za dużo, uśmiechnij się i czekaj na telefon. Jeśli chcesz poznać swoje silne strony i moce, które drzemią w Tobie od zawsze, odbierz. Niezależnie od tego, z czym się zmagasz, pamiętaj, że nie jesteś sam.

Chcę być dla ciebie wsparciem.

splot

psychoedukacja

Cześć, mam
na imię Czarek

Zapraszam Cię w podróż do wnętrza siebie. Podróż, która pomaga w uzdrawianiu duszy i ciała.

Na wysokości 3210 m n.p.m. czuć działanie Siły Wyższej. Ostre granie szczytów, głęboko wcięte doliny, blask słońca i śnieg który hipnotyzuje oraz cisza, jaką rzadko odczuwasz w ciągu dnia. Spokój jaki tu panuje i urok tego krajobrazu pozwala spojrzeć na życie i na siebie z innej perspektywy. Od tej chwili wykorzystując swój świadomy umysł programujesz podświadomość pozytywnymi myślami, zapamiętujesz obrazy i skupiasz się na tym co dzieje się tu i teraz. Parę przysiadów i buty zatrzaskują wiązania w nartach. Dłonie i przedramiona ruszają pierwsze, odbijasz machinę i dajesz moc działania wszystkim organom. 
Zostawiasz za sobą ślad do którego już nie wrócisz. to przeszłość. Teraz liczy się prędkość którą osiągasz, wybór trasy i techniki narciarskie które wykorzystujesz w danej chwili. To połączenie z ciałem daje 

działa prawidłowo, układ nerwowy jest w równowadze. Czy myślisz o przyszłości? Nie ma opcji, teraz interesuje cię najbliższy skręt, a za nim długa prosta za jakieś 200m, a co jest za tą prostą? Nie wiesz jeśli jedziesz pierwszy raz. Potem będzie coraz zwyczajniej, ale spoko tam jest 60km tras, nudy nie będzie. No to szuuss!

Ty, twoja podświadomość, umysł, mięśnie i reszta Ciebie dostaną wytchnienie, pauzę od natłoku codziennych działań, myśli, problemów i trudnych emocji.

Narty na których staniesz uwolnią drzemiącą w Tobie moc równowagi i prawidłowego balansu ciałem. Poradzisz sobie z zadaniami, które na dzień dobry będą nie do wykonania dla twojej podświadomości. Ale pamiętaj, podświadomość nie zna złe czy dobre, trudne czy łatwe. Być może umysł będzie szalał, a Ty złościł i walczył aby w końcu to wyszło. My Nie pójdziemy tą drogą, my staniemy przed nowym, nieznanym dla Twojego systemu dowodzenia działaniem. Mamy strategię, która zmieni postrzeganie Siebie na możliwości i sukcesy bez jakiegoś wielkiego wysiłku  i doprowadzania do stresu, napięć, emocji.

Któregoś dnia…w pewnym momencie…niespodziewanie…być może nie będziesz widzieć wtedy słońca a będziesz słyszał tylko swój oddech i ten szuuss nartami po śniegu, złapiesz FLOW.

Flow to wyjątkowy stan mentalny bez dużego wysiłku i specjalnego zaangażowania. Doświadczysz przepływu, poczujesz wyższy poziom pozytywnych emocji, kreatywności i poczucia spełnienia.

Czym dokładnie jest FLOW?

projekt 2024

SPLOT

narciarstwo
w Austrii dla młodzieży
z problemami

Więcej o SPLOT?

PROGRAM

Szkolenie narciarskie SPLOT rzuci Was w wir ciekawych zadań, podejmowania trafnych decyzji, zgrania się ze swoim ciałem. Wszystko w przepięknych okolicznościach lodowca Caprum. Gdy poczujesz FLOW, podziękujesz sobie, że podjąłeś to ryzyko, ten trud, by się tu znaleźć. Potrafię, mogę, dam radę! no skoro w górach dałeś to w życiu też możesz.Wzrasta siła mentalna, pojawia się uśmiech i większa pewność siebie.

MISJA

To moja misja – pomagać młodzieży wydostać się choć na chwilę z natłoku tego trudnego dla nich świata, w którym emocje grają pierwsze nuty, w którym nałogi, zaburzenia, emocje zabierają im młodość i radość. Co raz mniej sportu, pasji, poszukiwań i perspektyw. Brakuje spokoju, wytchnienia, spojrzenia na to wszystko z innej perspektywy. 

szkolenie

Poziom narciarski ustalam przy wstępnej rozmowie, ale ostateczny wynik i podział na grupy wyznaczam na stoku. w trakcie szkolenia jest opcja przejścia o poziom wyżej. Podział jest na Poziom Ride oraz Poziom Pro. Jeździmy w małych grupkach, tak aby szkolenie było szybsze i bardziej dokładne.

AKTUALNOŚCI

SEZON 2024

dla kogo ?

Wyjazdy na narty dla młodzieży do 18 lat w małych grupach.

miejsca

Szkolimy w Austrii, we Włoszech oraz w Polsce. W planach Francja.

sprzęt

Sprzęt można zabrać swój lub pożyczyć na miejscu. Więcej informacji > kontakt.

karnety

Do ceny wyjazdu doliczam karnety na cały region w którym przebywamy.

PRZED WYJAZDEM

WARSZTAT SPLOT

TRENING PRZED SEZONEM

PRZYGOTOWANIE SPRZĘTU

NASTAWIENIE MENTALNE

NARTY PRZED WYJAZDEM

stubai

Neustift im Stubaital

2024

Kuszące stoki z głębokim śniegiem i nietknięte zbocza zapraszają na freeride. Na fanów tego sportu czeka na lodowcu Stubai „Powder Department“. Gwarancja śniegu, różnorodne warianty zjazdów i liczne freeride'owe możliwości sprawiają, że lodowiec Stubai należy do czołówki ośrodków freeride'owych w Austrii.

Nie walcz ze strachem

Ucieczka nie tylko zatrzymuje Cię przed naprawieniem problemu, ale może uszkodzić twoje relacje – w tym relacje z samym sobą.

Zobacz wpis

Narty przed wyjazdem

Wybierając nowe narty. Istotne są przede wszystkim: wzrost, waga, poziom umiejętności, płeć, rodzaj stoku, preferowany styl jazdy. Pamiętaj, aby zawsze kupować...

Zobacz wpis

odliczanie do downhill

Narciarstwo to taniec, a góra zawsze prowadzi

telefon

723 897 862

email

trener
@
szkolenienarciarskie.pl

email

rezerwacja
@
szkolenienarciarskie.pl

Contact Form Demo (#3)